VAŠE NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY K FOCENÍ
Kde focení probíhá?

Focení probíhá venku v přírodě, či v ulicích města. Může to být Vaše oblíbené místo - louka, les, či někde u jezera. Buď místo navrhnete Vy, nebo já. Vše je jen o domluvě.

Může focení probíhat i doma?

Ano. Doma také fotím, pokud máte třeba malé miminko a chcete přirozené fotky z Vašeho prostření. Nemusíte mít strach, že nemáte uklizeno, či nově vymalováno. Je to Váš domov a o to víc přirozené to bude. Berte však v potaz, že musíme mít přístup ke světlu - třeba u okna. 

Jak se máme obléknout na focení?

Nejlepší jsou zemité barvy, například béžová, hnědá. Vyhněte se barvám jako křiklavě modrá atp. Rozhodně s sebou na focení nenoste kšiltovky, oblečení s nápisy a nápadnými vzory. V létě doporučuji ženám šaty, rozevláté v boho stylu jsou nej. V zimě jsou super roláky, svetry, svetrové šaty. Rozhodně žádné péřové bundy! Raději si oblékněte termo prádlo a tři svetry na sebe, než bundy. Pokud si nejste jisti, vezměte si s sebou klidně celou tašku a na místě to společně doladíme. Klidně mi napište o radu, ráda Vám pomůžu. 


Máte k dispozici i dárkové poukazy?

Ano, dárkové poukazy mám! Posílám je elektronicky na Váš e-mail a Vy si ho v pohodlí domova můžete vytisknout. Platnost poukazu a informace jsou uvedeny přímo na něm. Platnost nelze prodloužit a ani neproplácím zpět peníze v případě, že ho nestihnete využít.

Kde působím?

Fotím převážně v Ústeckém kraji ve městech Chomutov, Jirkov, Most, Bílina, Žatec, Teplice, Louny, Ústí nad Labem, Kadaň, Litvínov, Litoměřice, Klášterec nad Ohří. Po domluvě mohu dojet i dále, například do Prahy, Karlových Varů, či Kladna. Vždy najdeme nějaké společné řešení.